radyosu edirne, edirneajans, edirne ajans medya grubu, necmi engin  Ana Sayfa  Arama  Hakkımızda  Hakkımızda Misyonumuz Referanslar  Yayın Akışı  Kargo  İzleyici Temsilcisi  Teslimat-Garanti-İade   İletişim  Renk Kartela   Edirne Ajans  İletişim   

 

Edirne’nin en Köklü kuruluşu olan, "92,2 mhz RADYO SU A.Ş."

Radyo Su, Susesi Şirketler Grubu bünyesinde 10 Kasım 1992 yılında yayın hayatına başladı. Türkçe pop ağırlıklı yayınlarının yanı sıra fantazi,alternatif, özgün, Türk halk ve Türk sanat müziklerine de yayınlarında yer veren radyo istasyonu marmara bölgesinde FM 92.2 MHz frekansından yayınlarını dinleyicilerine ulaştırmaktadır.

Edirne’nin ilk ve Tek bölgesel Radyo istasyonu olan 92,2 Radyo SU; Bölgede ve sesli basında emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

25 Eylül 2010 tarihinde Edirne Ajans Medya Grubu Bünyesine geçen Radyo SU A.Ş. ilk olarak internet üzerinden görüntülü yayın yaparak, Radyoculuk hayatına yeni bir yön vermiştir.

Bugün sahip olduğu modern ve gelişmiş teknik imkanlara kavuşan RADYO SU, dinleyicilerinin de takdirini toplamayı başarmıştır. 24 saat boyunca, Ağırlıklı olarak % 70 pop, % 10 Türk Sanat Müziği, % 15 Haber, SPOR ve Haber Programları, % 5 Halk müziği yayını yapan RADYOMUZ, dünyanın her yerindenwww.radyosu.com.tr web sitemizden hem izlenmekte hem de dinlenebilmektedir.

Kendi alanında seçkin bir kadroya sahip olan RADYO SU; Edirne Ajans Medya Grubunun (AJANS GAZETESİ , www.edirneajans.com) haber merkezinin desteğiyle bölge de ki gelişmeleri gün içinde Haber bültenlerinde dinleyicilerine sunmaktadır.

Radyo SU (92,2), Bağımsız, dürüst ve güvenilir habercilik anlayışıyla, seçkin programcılarıyla, yayın ilkeleri ve teknolojik donanımıyla, Edirne’nin en çok dinlenilen radyoları arasında ilk sıralarda yerini aldı. Bugüne kadar yayın hayatında dinleyicileriyle samimi bir iletişim kuran Radyo SU, zamanla yayın yaptığı her yerde toplumun sesi oldu. Katıldığı etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, kampanyalar, paneller ve organizasyonlar ile Şehrin lider radyosu olmuştur. Düşünen, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olacaktır! 

Edirne’de basın sektöründe sürekli yeni yatırımlar peşinde koşan Edirne Ajans Medya Grubu, 26 Eylül 2010 yılında da Edirne’nin köklü kuruluşu olan RADYOSU A.Ş.’yi tüm hakları ile birlikte bünyemize katarak, Edirne’de hem yazılı hem de sesli basında emin adımlarla ilerlemeye devam etmiştir.

Edirne Ajans Medya Grubu bünyesine katılan  ve  92,2 MHZ frekansından yayın yapan RADYO SU’nun yayın formatına görüntülü yayın yapma özelliğini de ekleyerek Edirne’de internet üzerinden görüntülü yayın yapan ilk ve tek  radyo istasyonu olduk.

Bölgesel lisansa sahip olan RADYO SU yayın ağını geliştirmek için altyapı çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

                              “EDİRNE AJANS GAZTESİ ve Matbaa Tesisimizi Kurduk”

Bu süreç içersinde yeni yatırımlar için arayış içinde olan şirketimiz, tarihler 8 Mart 2010’u gösterdiğinde en anlamlı gün olan 8 Mart Dünya Kadınlar gününde günlük yayın yapan Edirne AJANS Gazetesini ve Kendi Matbaa Tesislerini faaliyete geçirerek yazılı basında ve Matbaacılık sektöründe önemli bir adım atmış oldu.

                    Edirne'nin en büyük ilçesinde yayındayız.  “AJANS GAZTESİ Keşan'da”

Bu süreç içersinde yeni yatırımlar için arayış içinde olan şirketimiz, tarihler 8 Mart 2010’u gösterdiğinde en anlamlı gün olan 8 Mart Dünya Kadınlar gününde günlük yayın yapan Edirne AJANS Gazetesini ve Kendi Matbaa Tesislerini faaliyete geçirerek yazılı basında ve Matbaacılık sektöründe önemli bir adım atmış oldu.


                                      “İnternet Haberciliğine Büyük Önem verdik”

Bunun yanında internet haberciliğine de önem veren Şirketimiz, aynı dönemde www.edirneajans.com Haber sitesini yayın hayatına geçirmiştir. Yine www.edirneajans.com internet sitemizde, Edirne Ajans Gazetesi’nin tüm sayfalarını aslına uygun bir şekilde her gün düzenli olarak okurlarımızla paylaşmayı kendimize görev edindik. Bugün Türkiye Genelinde ki en çok tıklanan web siteleri arasında ilk 30.000 içinde yer alan www.edirneajans.com ‘un takip edilme başarısı şirketimizin gurur kaynağı olmuştur.

                   “A’dan Z’ye Tüm Matbaa işleri Edirne Ajans Matbaası’nda”

Edirne Ajans Medya Grubu Yatırımlarına hızla devam ediyor. Medya Grubumuzun bünyesinde yayın yapan RADYO İSTASYONU (92,2 RADYO SU), Günlük Yayın yapan Gazetesi (AJANS GAZETESİ), Toplu SMS Satışı, Matbaa Tesisleri, Davetiye, Promosyon ürünlerinin satış ve üretim hizmetlerinin yanında yatırımlarına devam eden Edirne Ajans Medya Grubu son olarak İlimizin hızla büyüyen en büyük ilçelerinden biri olan Keşan ilçemizde Ajans Gazetesi Adı altında yeni yerini açarak Edirne merkezde sürdürmüş olduğu tüm faaliyet hizmetlerini 18 Nisan 2016 tarihinden itibaren resmi olarak burada da sürdürmeye başlamıştır. Keşan ilçemizde ilk etapta AJANS GAZETESİ adıyla Haftalık Gazete yayınlayan medya grubumuz Mayıs ayı içerisinde Gazetemizi Keşan ilçemizde de günlük olarak yayınlamaya başlayacaktır.

                                    “SPOR etkinliklerini dikkatle takip ediyoruz”


Edirne’nin spor merkezi olması ve sportif branşlarda elde ettiği başarıları dikkatle takip eden spor servisimizin haberleri hem gazetemizde hem de www.edirnedespor.com SPOR sitemizde

yayınlanarak spor severlerimizle paylaşılmaya devam etmektedir. Yine sportif etkinlikleri yayınladığımız “SPOR CENNETİ EDİRNE” dergi yayınlarımızla da okurlarıma iletmeyi kendimize görev saydık.

               

                            “DERGİ Yayınlarımızla SES Getirmeye devam ettik”

Dergi yayıncılığına da büyük önem veren şirketimiz, bugüne kadar yayınladığı SPOR CENNETİ EDİRNE 1-2-3-4, Kırkpınar ÖZEL, 23 Nisan, Okul Başlıyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, İlçelerimizi Tanıyalım v.b. dergilerle de okurlarımızın büyük takdirini topladık.

                       MİLLİYET  GAZETESİ TRAKYA EKİ TEMSİLCİLİĞİ

 2014 yılının ilk çeyreğinde Milliyet Gazetesi’nden gelen teklif doğrultusunda MİLLİYET  GAZETESİ’nin Trakya ekinin temsilciliğini alan şirketimiz bölgede olup biten tüm olayları Ulusal bir gazetede  yayınlatarak Bölgemizin ULUSAL Basında  sesi olmuştur.

                                                           TOPLU SMS  SİSTEMİ..

Yeni yatırımlarla sürekli kendini yenilemeyi ilke edinen şirketimiz yine 2014 yılı Haziran ayında TOPLU SMS GÖNDERİM Bayiliği anlaşmasını yaparak, KENDİ FİRMA, YA DA KURUM ADIYLA ÜYELERİNE SMS göndermek isteyen firma ve kurumlara www.trakyatoplusms.com sitemiz üzerinden en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

                                 “Edirne AJANS Medya Grubu 600 m2’lik YENİ yerinde”


Tüm yayın organlarımızı bir araya toplamak ve Yeni faaliyete geçecek olan Televizyon kanalımız ve Medya grubuna yakışan ÖRNEK BİR YER için, 1.küçük sanayi sitesi Sosyal Tesisleri üzerinde bulunan 1. ve 2. Katı şirketimiz adına kiralamış bulunmaktayız. Edirne’nin merkezinde, E-5 yolu üzerinde bulunan yeni binamıza, bütün yayın organlarımızı taşıdık.

                                        MARKAMIZI   “EDİRNEAJANS” TESCİLLEDİK.

        Önce Gazete ve Matbaa, sonra Bölgesel Radyo ile saymakla bitmeyen birçok yatırımı gerçekleştiren EDİRNEAJANS kurumsallaşma yolunda da büyük mesafe kat ederek  Markasını Tescilledi.

Yeniliklerin öncüsü olmaya devam eden Şirketimiz 31.03.2014 tarihinde TÜRK PATENT ENSTİTÜSܒne müracaat ederek “EDİRNEAJANS”  adını tescil etme talebinde bulunmuştur. Yapılan incelemeler sonucunda  “EDİRNEAJANS” adının tesciline karar verilmiş ve ilgili belge ve dökumanlar tarafımıza gönderilmiştir. Bu gurur verici başarı İlimizin ve bizi seven değerli büyüklerimizin gururudur.

 

 

EDİRNE AJANS MEDYA GRUBU 7 YAŞIDA...

“Bu gün; dünün ürünü, yarının tohumudur
Bitmeyen koşuda yüreğini, samimiyetini, dostluğunu, fedakarlığını ortaya koyan tüm dostlara teşekkürü borç biliriz.
Omuzlarımıza yüklenen sorumluluğun bilinci ile Edirne’de yayıncılık anlayışını hak ettiği yere getirmek, Türkiye'nin büyük geleceğinde hakkı, hukuku, adaleti, temiz ve doğru bilgiyi kitlelere yaymak/ulaştırmak şiarımız olacaktır.

Dün olduğu gibi yarın da adaletten ayrılmadan, tüm renkleri kucaklayıp, farklılıkları koruyarak, gazetecilik mesleğinin onurunu koruyup güzel bir geleceğe taşımak boynumuzun borcudur.”

Necmi ENGİN
Yönetim Kurulu Başkanı

EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS

Edirne Ajans Medya Grubu  İrtibat Tel: 0284 214 24 04 - 225 00 25 - 0532 381 47 50

 
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS

Edirne Ajans Medya Grubu  İrtibat Tel: 0284 214 24 04 - 225 00 25 - 0532 381 47 50

 
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS

Edirne Ajans Medya Grubu  İrtibat Tel: 0284 214 24 04 - 225 00 25 - 0532 381 47 50

 EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS
EDİRNE AJANS
Ana Sayfa | İrtibat | Yardım | Site Haritası- © 2016